Logowane materiały – najgorętszy trend sezonu

Logo umieszczone na odzieży może prezentować się niekonwencjonalnie i niezwykle interesująco. Jest to opcja dla tych, którzy nie znoszą monotonii. Nawet mały akcent może diametralnie odmienić charakter całego looku. Każdy, kto śledzi modne trendy ten wie, że logotypy na ubraniach są prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Jeszcze kilka lat temu była to estetyka wzbudzająca wiele kontrowersji. Aktualnie wykorzystują ją najlepsi światowi designerzy. Kiedy po raz pierwszy pojawił się ten trend? Nie można tego jednoznacznie określić, jednak istnieje marka, która najbardziej kojarzy się z logotypami umieszczonymi na obrania oraz dodatkach. Jest to oczywiście Louis Vuitton.

Levi’s

Levi’s to marka uwielbiana od pokoleń. To właśnie na nią decydują się gwiazdy największego formatu. Obecnie odzież Levi’s przeżywa prawdziwe odrodzenie. Nawet osoby, które nie interesują się modą z pewnością zauważyły ogromne zainteresowanie prostymi koszulkami z dużym, białym napisem „LEVI’S” umieszczonym na czerwonym tle. Jest to model niezwykle często wybierany zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn.
Oczywiście Levi’s to nie tylko koszulki. Marka posiada w swojej kolekcji również logowane bluzy, które z pewnością trafią w gust miłośnikom tej stylistyki.


GAP

Amerykańska marka GAP to sieciówka, która swoją kolekcje kieruje raczej do nastoletnich osób. Jest to producent, który już od wielu lat niezmiennie wykorzystuje logotypy podczas projektowania odzieży. Można powiedzieć, że bez charakterystycznego napisu „GAP” na klatce piersiowej ubrania straciłyby swój unikatowy charakter. Warto wiedzieć, że ubrania tej marki były promowane przez znane postacie z show biznesu m.in. Kanye Westa. Są one nie tylko ciekawe pod względem wizualnym, ale również niedrogie.Just Unique

Just Unique to relatywnie młoda marka odzieżowa, która wywodzi się z Polski. Już od samego początku główną grupą docelową były kobiety, które cenią sobie zarówno wyeksponowanie sylwetki, jak i wysoki komfort i dobre samopoczucie. Marka chętnie wykorzystuje logowane materiały, co nadaje jej niepowtarzalnego charakteru. Sięgając po odzież lub akcesoria Just Unique można mieć pewność, że stworzone stylizacje modowe będą w stu procentach zgodne z najświeższymi trendami.