Tags

Related Posts

Share This

Przegląd spódnic z sieciówek na lato 2018

Przegląd spódnic z sieciówek na lato 2018

 

Spódnicy z sieciówek

 

Lato nadchodzi coraz szybszymi krokami, a wraz z tą chwilą zaczynamy zastanawiać, w czym będziemy chodzić, kiedy już się zjawi. Trendy 2018 wyraźnie wskazują, że prym będą wiodły spodnie. Jednak spódnice nie zostaną całkowicie na dole szafy. Projektanci nie zapomnieli i o tej części garderoby. W ślad za królami świata mody, poszły także sklepy sieciowe, które mniej zamożnym paniom oferują produkty wzorowane na stylistyce wielkich projektantów. Sprawdźmy, jakie spódnice z sieciówek będą królowały w tym roku.

 

Spódnica ołówkowa

 

Wszystko wskazuje na to, że największym hitem nadchodzącego lata będą spódnice ołówkowe. Trend ten wyraźnie lansuje Gucci, Altuzarr, Lacoste, Balmain czy Hermès. Nie dziwi zatem fakt, że tego typu spódnice pojawiły się od razu w sieciówkach. Ołówkowa spódnica na lato to idealna propozycja, która łączy w sobie szyk, elegancję i minimalizm. Nowy trend ma przełamać stereotyp wiążący spódnicę ołówkową z przeznaczeniem formalnym, biurowym. Projektanci wychodzą poza popularną czerń, granat i odcienie szarości, które przełamują wyrazistymi i odważnymi kolorami. Po raz pierwszy tego typu spódnice mają zyskać charakter rozrywkowy.

 

Spódnicy z Reserved

Bogatą ofertę spódnic ołówkowych na lato szykuje popularny Reserved. Znajdziemy w nim zarówno dłuższe produkty, sięgające kolan, jak i krótsze wersje do połowy uda. To, co rzuca się w oczy, to prawdziwe bogactwo barw i wzornicze. Reserved proponuje zarówno spódnice jednokolorowe, głównie występujące pod postacią zieleni, czerni i czerwieni, jak i modele korzystające z kilku barw i dodatkowych wzornictw. Wśród tych drugich popularnością cieszą się szare spódnice z cienką czarną krateczką oraz pasiaste biało-czarne modele. Ceny kształtują się w okolicach 60-90 zł.

 

Sinsay

 

W katalogu Sinsay jak na razie możemy wybierać między dwoma modelami. Obydwa bazują na klasycznej barwie szarości, ale posiadają dodatkowe zdobnictwo w postaci lampasów. Spódnice występują w dwóch odmianach kolorystycznych lampasów: żółtym i czerwonym. Cena nie przekracza 40 zł.

Top Secret

Dwie propozycje na lato wystawia także Top Secret. Pierwsza będąca klasycznymi midi w kolorze fioletowym kosztuje niecałe 100 zł. Druga ma charakter dzianinowy, jest dłuższa i posiada zdobnicze lampasy. Spódnica występuje w kolorze czarnym z czerwonymi zdobieniami i ma charakter kolekcji limitowanej. Zapłacimy za nią niecałe 90 zł.